12 червня у залі засідань районної ради під головуванням Володимира Нікітенка за участі членів постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого і середнього бізнесу та управління майном; з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму, голови райдержадміністрації Олексія Матюшенка та його заступників відбулося розширене засідання президії Гадяцької районної ради.

Голова районної ради повідомив, що на даний час є перевиконання районного бюджету в сумі  2 мільйони гривень, які необхідно використати. Крім того потрібно затвердити субвенції від сільських, двох об′єднаних територіальних громад та міської ради в сумі близько 1 мільйона гривень. Із них на  поточний та капітальний ремонт доріг заплановано спрямувати 400 тис. грн. районного та 1млн грн. місцевих бюджетів.

Окрім цього,  до виконавчого апарату районної ради надійшли подання про внесення змін та доповнень до низки  районних програм, районного бюджету на поточний рік,  майнових, земельних та інших питань.

Депутати заслухали та обговорили проект порядку денного та проекти рішень сесії і вирішили скликати пленарне засідання 14 червня 2018 року о 10 годині ранку у залі засідань Гадяцької районної ради.