11 травня під головуванням Володимира Нікітенка відбулася 33 сесія Гадяцької районної ради 7 скликання.

У її роботі взяли участь 24 депутати районної ради, депутати Полтавської обласної ради Олександр Сухань та Валерій Калюжний, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, його перший заступник Сергій Бондаренко, представники правоохоронних органів, сільські голови району, керівники відділів, управлінь райдержадміністрації, причетні до підготовки проектів рішень сесії, ЗМІ.

Перед початком пленарного засідання районні керівники вручили Почесну грамоту районної ради та райдержадміністрації депутату районної ради Василю Андрушечку за добросовісне виконання депутатських повноважень. Валерій Калюжний вручив Почесну грамоту Полтавської обласної ради  депутату районної ради Івану Гурському за сумлінну працю, професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток лісового господарства та активну громадянську позицію.

Районна рада заслухала та затвердила звіт по районному бюджету за три місяці 2018 року.

За звітний період до дохідної частини районного бюджету (загального фонду) надійшло 113 181,2 тис. грн., при плані 105 881,8 тис. грн., що складає  106,9%.

В порівнянні з 1 кварталом 2017 року доходів до загального фонду  надійшло на 62868,6 тис. грн. менше. Зменшення відбулося за рахунок недоотримання субвенції на надання пільг та житлових субсидій населенню (на 73789,9 тис. грн.). Без урахування трансфертів надійшло на 10921,3 тис.грн. більше.

Спеціального фонду за  1 квартал 2018 року надійшло в сумі 1 508,0 тис. грн., при плані 1 308,5 тис. грн., що складає  115,3%.

В порівнянні з  1 кварталом 2017 роком до спеціального фонду надійшло на 32,5 тис. грн. більше.

Депутати внесли зміни до низки районних програм, районного бюджету на 2018 рік та прийняли нові районні програми – розвитку дорожнього господарства Гадяцького району на умовах співфінансування заходів з районного бюджету на 2018-2020 роки, розвитку туризму в Гадяцькому районі на 2018-2022 роки; підтримки розвитку територіального сервісного центру МВС України в Полтаській області на 2018-2020 роки.

На сесії розглянуто і затверджено майнові та земельні питання, погоджено переукласти трудовий контракт з директором РЛП «Гадяцький» Володимиром Фроловим. Крім того затверджено розпорядження голови районної ради про призначення т.в.о. директорів Веприцької та Римарівської ЗОШ.

Районна рада підтримала звернення Президента України до  Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні. Четверо депутатів «утрималися» під час голосування за дане питання.

У різному стосовно утримання дороги Білопілля-Терни-Липова Долина-Гадяч виступив депутат Анатолій Цимбал.