Сьогодні ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 73-ю річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах, хто віддав життя заради майбутнього прийдешніх поколінь.

Надзвичайно дорогу ціну заплатив український народ за перемогу у запеклій війні 1939-1945 років. Друга світова двічі прокотилася Україною, залишаючи по собі тисячі солдатських могил. Мільйони життів українців опалили чорним полум’ям ті важкі дні.

Не перелічити подвигів – і бойових, і трудових. Не перелічити героїв відомих та невідомих, живих та полеглих.

Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму. Ми вшановуємо пам'ять усіх жертв цієї найстрашнішої війни. Вічна їм слава, вічна їм пам’ять!

Події тих днів не повинні згаснути в народній пам’яті.

Шановні воїни-визволителі! Дорогі земляки!

У ці травневі дні бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі запанує мир, спокій та добро!

Слава ветеранам, які захищали Україну від  нацистської агресії!

Слава воїнам-визволителям, які сьогодні боронять нашу Вітчизну!