7 травня у залі засідань районної ради відбулися спільні засідання постійних депутатських комісій. У їх роботі взяли участь та виступили голова районної ради Володимир Нікітенко, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, його перший заступник Сергій Бондаренко. Вели засідання  голови постійних комісій з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Олена Власенко та з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого і середнього бізнесу та управління майном Анатолій Цимбал.

Депутати заслухали, обговорили та взяли до відома звіти головного лікаря Гадяцької ЦРЛ Олександра Басараба про виконання умов трудового за період з квітня 2017 року по квітень 2018 року включно; директора КП «Інформаційний центр «Регіон» Євгенії Тацій про роботу підприємства за 2017 та перший квартал 2018 року;  директора регіонального ландшафтного парку «Гадяцький» Володимира Фролова про роботу аднімістрації парку у минулому році; доповідь про хід виконання районної Програми забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів технічними засобами для використання в побутових умовах на 2016-2018 роки. На черговій сесії рекомендовано переукласти трудовий контракт із Володимиром Фроловим на 3 роки.

Крім того депутати розглянули більше 30 питань, що вносяться на розгляд чергової сесії, серед яких - зміни до діючих та затвердження нових районних програм, звіт за 3 місяці та зміни до районного бюджету на 2018 рік, майнові, земельні та інші.