26 квітня у Гадячі біля меморіального комплексу «Землякам, які пройшли горнило Чорнобиля» відбувся мітинг-реквієм до 32-х роковин Чорнобильської катастрофи.

У заході взяли участь голова районної ради Володимир Нікітенко, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, заступник міського голови Геннадій Дроботя, голова ради Гадяцького районного добровільного товариства «Союз Чорнобиль» Віталій Биченко, ліквідатори аварії на ЧАЕС, представники відділів, управлінь райдержадміністрації, працівники підприємств, установ, організацій, громадськість району.

«Аварія на Чорнобильській атомній електростанції, що трапилася 26 квітня 1986 року стала однією з наймасштабніших техногенних катастроф в історії людства. Її наслідки не будуть ліквідовані ніколи. Ця рана на тілі землі – назавжди. Прикро, що ми не знємо правди про аварію, адже вона засекречена. Про це дізнаються лише нащадки, але нам від того не легше. Шановні побратими! Хай щастя панує у вашому домі, і радість у ньому живе. Здоров'я міцного і щирої долі хай Бог посилає і вас береже», - мовив у виступі Володимир Нікітенко.

Працівники районного будинку культури тематичними піснями віддали дань пам`яті трагедії.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника присутні вшанували ліквідаторів, які віддали своє життя заради порятунку людства від пекла радіації.