6 квітня під головуванням Володимира Нікітенка відбулася 32 позачергова сесія Гадяцької районної ради 7 скликання.

У її роботі взяли участь 28 депутатів районної ради, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, представники прокуратури і поліції, сільські голови, керівники відділів, управлінь райдержадміністрації, причетні до підготовки проектів рішень сесії, ЗМІ.

Районна рада внесла зміни до Програм економічного і соціального розвитку Гадяцького району на 2018 рік; забезпечення виконання Гадяцькою районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2018 рік; інформатизації Гадяцького району на 2018 рік; соціального захисту осіб з обмеженими  фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки; профілактики злочинності та правопорушень на 2016-2020 роки. Відтак депутати внесли зміни і до районного бюджету на 2018 рік.

На сесії розглянуто також низку майнових питань, внесено зміни до складу комісії з реорганізації КЗ «Гадяцький ЦПМСД», погоджено передачу земельної ділянки для нового будівництва амбулаторії КЗ «Гадяцький ЦПМСД» в Петрівці-Роменській.

У різному депутат районної ради Володимир Дудко звернувся до районних керівників з проханням допомогти вирішити проблему забруднення нафтопродуктами поверхневих вод у Великих Будищах. Олексій Матюшенко доручив першому заступнику голови райдержадміністрації разом із комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виїхати на місце події для встановлення фактів забруднення та оцінки впливу на довкілля.