21 грудня у залі засідань районної ради під головуванням Віктора Ороб’я та Анатолія Цимбала за участі голови районної ради Володимира Нікітенка, голови райдержадміністрації Олексія Матюшенка, його першого заступника Сергія Бондаренка та заступника Олександра Шаповала відбулися спільні засідання постійних комісій Гадяцької районної ради.

Депутати заслухали, обговорили та прийняли відповідні рішення щодо листів Гадяцького науково-методичного центру щодо збереження Центру як єдиного в районі закладу методичного спрямування; головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області щодо проблеми забезпечення пожежної безпеки на об′єктах нафтогазовидобувного комплексу Полтавщини; взяли до відома інформацію про хід виконання Програми підтримки малого і середнього підприємництва за 2015-2017 роки.

Комісії заслухали та винесли на розгляд сесії проекти Програми економічного і соціального розвитку Гадяцького району на 2018 рік та районного бюджету на 2018 рік. Депутати розглянули зміни до діючих та ознайомилися із проектами нових районних програм. Крім того, заслухали та рекомендували сесії районної ради затвердити земельні, майнові питання, план роботи ради на наступний рік.