15 грудня 2017 року на території Мартинівської сільської ради відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної охорони.

Участь у відкритті взяли перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко, голова районної ради Володимир Нікітенко, перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олег Горбенко, голова Асоціації місцевої та добровільної пожежної охорони Сергій Фірсов, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області Василь Губський, голова Мартинівської сільської ради Василь Нонка, громадськість.

 

Відкритий підрозділ місцевої пожежної охорони вже другий у Гадяцькому районі. Головна перевага створення місцевої пожежної команди полягає в тому, щоб пришвидшити реагування сил Служби порятунку на пожежі та інші можливі надзвичайні ситуації на закріпленій території. Рятувальники не будуть витрачати дорогоцінні хвилини, за які можна врятувати людські життя  і майно.

Під час урочистостей перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області вручив рятувальникам місцевої пожежної команди ключі від пожежного автомобіля.

Рятувальники Мартинівської МПО гарантуватимуть безпеку жителям Вельбівської, Бобрицької та Мартинівської громад.