30 листопада у Гадяцькому районі за сприяння голови районної ради Володимира Нікітенка та виконавчого директора Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимира Микійчука відбулася виїзна нарада Асоціації по питанню впровадження медичної реформи.

Гадяцький район першим в Україні розпочав реформування медичної галузі із впровадженням сервісу «Електронний пацієнт». Інноваційна система об’єднує всі населені пункти Гадяцького району в єдину електронну базу пацієнтів і спрощує процес запису до лікаря, діагностування та призначення лікування.

Керівники районних рад, об’єднаних громад області разом з працівниками медичних закладів відвідали та ознайомилися з роботою  Сарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та Гадяцької центральної районної лікарні.

Нині тут відбуваються ремонти, модернізовується обладнання та впроваджуються сучасні технології.

Сільські медичні заклади забезпечені сучасними кардіографами, гемологічними та сечовими аналізаторами, холестерометрами, глюкометрами, дефібриляторами, комп’ютерною технікою.

У районну лікарню придбано цифрові флюорограф і рентгенапарат, фіброгастроскоп, апарат штучної вентиляції легень для новонароджених.

"Ми сьогодні ділимося з вами своїми здобутками, результатами 3-річної праці нашої команди. Намагаємося надавати мешканцям Гадяцького району медичні послуги кращої якості, ідучи в ногу з часом" : Звернувся до присутніх голова Гадяцької районної ради Володимир Нікітенко.

Протягом наради всі учасники мали можливість поспілкуватись, обговорити існуючі проблеми та обмінятися власним досвідом їх вирішення.

Учасники наради позитивно оцінили роботу місцевої влади та керівників закладів охорони здоров'я щодо вдосконалення методів надання якісних медичних послуг населенню району.