21 листопада 2017 року у залі засідань Полтавської обласної ради відбулося засідання Ради конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області. У ньому взяли участь голова Гадяцької районної ради Володимир Нікітенко, головний спеціаліст-координатор проектів та інвестиційних програм ресурсного центру районної ради Ольга Киричко, Рашівський (Володимир Омельченко), Петрівсько-Роменський (Валентина Бугайова) та Сергіївський (Ігор Лідовий) сільські голови, перший заступник гадяцького міського голови Геннадій Дроботя.

Конкурс заснований обласною радою у 2010 році з метою підвищення активності територіальних громад та органів місцевого самоврядування. Він проводиться та фінансується в рамках Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області. У нинішньому році на конкурс було подано 86 проектів, з яких 3 від Гадяцького району та по одному від Сергіївської ОТГ і Гадяцької міської ради.

Усі 3 проекти гадяцького району у списку переможців конкурсу:

1. «Впровадження комплексної системи поводження з твердими побутовими відходами на території Гадяцького району» спільний проект Гадяцької районної ради із 17 сільськими радами на загальну суму 974,0 тис. грн. де 487,0 тис. грн. -  кошти Німецького товариства міжнародної співпраці GIZ, 438,0 тис. грн. з районного бюджету та кошти організацій партнерів у сумі 48,7 тис. грн. 
2. «Надійний захист від пожеж та ліквідація надзвичайних ситуацій» - спільний проект Петрівсько-Роменської сільської ради з Березоволуцькою, Ручківською та Середняківською сільськими радами на загальну суму 1млн. 200 тис. грн. в тому числі 600 тис. грн. – кошти обласного бюджету, 540 тис. грн. – кошти місцевих бюджетів, 60 тис. грн. – кошти організацій партнерів.
3. «Розвиток місцевої пожежної охорони» спільний проект Рашівської сільської ради з Лисівською та Харковецькою сільськими радами на загальну суму 2 млн. 700 тис. грн. де з обласного бюджету 600,0 тис. грн. з місцевих бюджетів 600,0 тис. грн. та 1 млн. 500 тис. грн. Німецького товариства міжнародної співпраці GIZ.