16 листопада у кіноконцертному залі «Дружба» відбулися урочистості до Дня працівників сільського господарства.

Трудівників сільськогосподарських підприємств району вітали голова Гадяцької районної ради Володимир Нікітенко, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, голова Ради сільгоспвиробників району Віталій Крат, голова районної організації профспілки працівників агропромислового комплексу Микола Куліш.
«Робота в полі чи на фермі потребує від людини певних знань, досвіду, чутливого ставлення до землі, до тварин. Для багатьох ця праця визначила не тільки професію, але й долю», - говорив у вітальному слові Володимир Нікітенко.


Керівники району дякували усім, хто вирощує хліб та овочі, просапні та круп’яні культури, виробляють молоко, м'ясо, яйця, мед та інші продукти харчування, говорили слова шани і подяки ветеранам праці сільського господарства, бажали працівникам сільського господарства міцного здоров’я і родинного тепла, миру, щастя і злагоди, добра і добробуту, Божого благословення.
З нагоди професійного свята ряд працівників та ветеранів сільського господарства району нагороджені грамотами і подяками.
По завершенню урочистостей присутніх вітали художні колективи району.