1 листопада у залі засідань районної ради під головуванням Володимира Нікітенка за участі голови райдержадміністрації Олексія Матюшенка та його першого заступника Сергія Бондаренка відбулося засідання президії районної ради.

Відповідно до плану роботи Гадяцької районної ради, у четвертому кварталі цього року голова рай онної ради повинен відзвітуватися перед депутатами про свою діяльність за 2017 рік. Тому Володимир Нікітенко запропонував скликати чергову сесію.

 Крім того, на сесії планують заслухати звіт про виконання районного бюджету за дев′ять місяців 2017 року, внести зміни до діючих програм та, відповідно, до районного бюджету, розглянути та затвердити районні програми на наступні роки, земельні та майнові питання.

Заслухавши проект порядку денного сесії, депутати вирішили скликати двадцять сьому сесію районної ради 10 листопада о 10-й годині у залі засідань районної ради (м. Гадяч, вул. Лесі Українки, 2). До проекту порядку денного сесії на сьогодні внесено 48 питань. Засідання постійних комісій з попереднім обговоренням сесійних та планових питань планується провести 8 листопада.