9 жовтня у м.Полтаві на нараді у голови облдержадміністрації В.Головка за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб розглянуто наступні питання: «Про організацію роботи в області щодо проведення перерахунків розмірів субсидій на опалювальний період 2017/18 року», «Про заходи щодо запровадження пенсійної реформи», «Про роботу оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів», «Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області». За підсумками розгляду дано відповідні доручення.

 * * *

10 жовтня у м.Полтаві голова облдержадміністрації В.Головко, голова обласної ради О.Біленький та керівник відділу з питань Америки, Європи, Близького Сходу та Африки «Nippon Electric Corporation» (всесвітньо відомий виробник електронної, комп'ютерної техніки та телекомунікаційного устаткування) пан Ватару Іріє підписали Меморандум взаєморозуміння, який засвідчив прагнення сторін співпрацювати на принципах паритетності з метою створення сприятливих умов для соціально-економічного та гуманітарного розвитку регіону, зокрема, у сферах реалізації проектів щодо цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, транспорту та логістики, телекомунікацій та мережі зв’язку, відновлення енергетики та енергоефективності тощо.

 

* * *

10 жовтня у ході робочої поїздки до Кобеляцького району голова облдержадміністрації В.Головко спільно з головою обласної ради О.Біленьким та народним депутатом України А.Рекою перевірили дотримання термінів будівництва надважливого для області об‘єкту - розв’язки на перехресті доріг М-22 Полтава-Олександрія та Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка.

 

* * *

11 жовтня у м.Полтаві за участю голови облдержадміністрації В.Головка, голови обласної ради О.Біленького відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

 

* * *

12 жовтня у м.Полтаві за участю голови облдержадміністрації В.Головка відбулося пленарне засідання вісімнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання, яке провів голова обласної ради О.Біленький. Порядок денний включав 51 питання.

Достроково припинено повноваження депутата обласної ради М.Шимки відповідно до поданої ним заяви, депутатом обласної ради став наступний за списком «Радикальної партії Олега Ляшка» О.Сірик, заслухано звіти про діяльність прокурора Полтавської області М.Кармазіна та начальника ГУНП в Полтавській області А.Замахіна у підпорядкованих їм сферах, прийнято низку рішень з кадрових питань. Підтримано питання «Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2020 роки». Робота сесії триває, у сесійній залі присутні представники моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

 

* * *

12 жовтня у м.Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Пругло за участю представників ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» провів нараду з питань перспектив реалізації заходів «Комплексної програми поводження з твердими побутовими відходами у Полтавській області на 2017-2021 роки». За підсумками роботи дано відповідні доручення.

 

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

облдержадміністрації