6 жовтня під головуванням Володимира Нікітенка відбулася 26 позачергова сесія Гадяцької районної ради 7 скликання.

У роботі пленарного засідання взяли участь 31 депутат районної ради, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, його перший заступник Сергій Бондаренко, секретар міської ради Григорій Сафонов, сільські голови району, представники правоохоронних органів, керівники відділів, управлінь райдержадміністрації, причетні до підготовки проектів рішень сесії, ЗМІ.

Депутати внесли зміни до Програм економічного і соціального розвитку Гадяцького району на 2017 рік; забезпечення виконання Гадяцькою районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2017 рік; розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки, районної комплексної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки, Цільової соціальної програми захисту населення і територій Гадяцького району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2017 роки, районної Програми місцевих стимулів для медичних працівників Гадяцького району на 2017-2020 роки, Програми розвитку місцевого самоврядування Гадяцького району на 2016-2017 роки.
Внесено зміни до районного бюджету на 2017 рік.
Доходи збільшено на суму 4 млн. 942 тис. грн., видатки – на 4 млн. 967 тис. грн.
Районна рада погодила проведення капітального ремонту частини приміщень терапевтичного та офтальмологічного відділень Гадяцької центральної районної лікарні і Гадяцької районної дитячої бібліотеки та розглянула ще низку майнових питань.


Депутати відхилили пропозицію Гадяцької міської ради щодо безоплатної передачі із спільної власності територіальних громад Гадяцького району у комунальну власність територіальної громади міста Гадяча, в особі Гадяцької міської ради, Гадяцької дитячої музичної школи та Гадяцької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.
Затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки 15-ти земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які знаходяться за межами населених пунктів на території Вельбівської і Соснівської сільських рад і 2-х земельних ділянок для рибогосподарських потреб, які знаходяться за межами населених пунктів на території Книшівської сільської ради.
У різному виступив депутат районної ради Анатолій Цимбал, який зачитав відповідь Полтавської обласної державної адміністрації на звернення депутатів районної ради до Премєр-Міністра України Гройсмана В.Б. щодо незадовільного стану автомобільної дороги Т-19-04 Білопілля-Терни-Липова Долина-Гадяч. Реагування обласного керівництва на дану проблему в Гадяцькому районі Анатолій Григорович назвав безвідповідальним.