З 11 по 14 вересня голова Гадяцької районної ради Володимир Нікітенко брав участь у роботі наради-семінару для представників органів місцевого самоврядування, яка проходила в смт. Затока Одеської області. Більшість учасників – посадовці районних та обласних рад.

Головні теми, що розглядалися на нараді, стосувалися роботи субрегіонального та регіонального рівнів місцевих представництв.

Учасники мали змогу послухати та подискутувати на теми секторальної децентралізації. Зокрема підняті питання торкнулись медицини, освіти та фіскальної реформи.

На семінарі озвучені актуальні децентралізаційні питання, серед яких законопроект про укрупнення районів, державний нагляд та інші.

 Протягом тижня перед учасниками виступали високопосадовці центральних органів державної влади, зокрема Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода, Заступник Міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк, Заступник Директора Департаменту МОН України Сергій Дятленко, Президент Національної академії державного управління при Президентові України Василь Куйбіда, експерт з децентралізації Юрій Ганущак, посадовці НАЗК та Національного агентства України з питань державної служби, представники міжнародних проектів та громадських організацій, провідні експерти в галузі місцевого самоврядування та інші.

За результатами наради-семінару розроблений позиційний документ стосовно подальшого розвитку місцевого самоврядування районного та обласного рівнів.