8 вересня під головуванням Володимира Нікітенка відбулася 25 позачергова сесія Гадяцької районної ради 7 скликання.

У роботі пленарного засідання взяли участь 29 депутатів районної ради, заступник голови райдержадміністрації Олександр Шаповал, голова Сергіївської ОТГ Ігор Лідовий, сільські голови району, керівники відділів, управлінь районної ради та райдержадміністрації, ЗМІ.

Депутати внесли зміни до програм економічного і соціального розвитку гадяцького району на 2017 рік, розвитку малого і середнього підприємництва у Гадяцькому районі на 2015-2017 роки, районного бюджету на 2017 рік.

Сесія прийняла рішення при формуванні районного бюджету на 2018 рік передбачити кошти на частку співфінансування 7 проектів у Гадяцькому районі при умові їх перемоги у обласному конкурсі.

У новій редакції депутати затвердили освітні округи Гадяцького району.

Депутати розглянули майнові питання, затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки 6-ти земельних ділянок на території Краснолуцької сільської ради, спільні розпорядження голови районної ради та райдержадміністрації щодо використання коштів цільового фонду.

Сесія затвердила розпорядження голови районної ради про звільнення за власним бажанням Валентини Близнюк з посади головного лікаря комунального закладу «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги». Голова районної ради Володимир Нікітенко подякував Валентині Олександрівні за роботу і вручив Почесну грамоту районної ради та райдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок у розвиток охорони здоров'я району.