Щиро і сердечно вітаємо вас із прекрасним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань.

Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, але нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Для малечі навчальний рік, що починається, буде першим, для випускників – останнім і вирішальним, для усіх інших – черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній.

Сьогодні запорукою успіху в житті є якісна освіта, тож потрібно максимально використовувати час перебування у школі, щоб здобути найбільшу цінність для себе - знання.

Шановні вчителі! Якість освіти, яку отримують наші діти, залежить від вашого професіоналізму та наполегливої праці.Тільки активний, творчий, креативний вчитель може бути цікавим дітям та повести їх за собою в новий незвіданий світ знань. Бажаю вам достукатися до кожного дитячого серця і бути там почутими. 

Шановні батьки. Разом із своїми дітьми ви долаєте цей непростий шлях. Підтримуйте їх у прагненні вчитися та розвиватися. Нехай вони стануть справжніми людьми, гідними поваги.

Від усієї душі щиро бажаємо усім міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та творчих здобутків, натхнення, мирного неба та Божого благословення. Нехай новий навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти, вчителів обдарує успіхами вихованців, а батьків – гордістю за своїх дітей.

 

Голова районної                                                           Голова

державної адміністрації                                                районної ради

         Олексій Матюшенко                                                      Володимир Нікітенко