23 серпня у залі засідань та біля приміщення Гадяцької районної ради за участі районного та міського керівництва, працівників підприємств та держустанов, закладів освіти, культури, соціальної сфери району, вихованців дитсадків, військовослужбовців та жителів міста відбулися урочистості до Дня Державного Прапора України.


Першими вітали присутніх із державним святом голова районної ради Володимир Нікітенко та голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко.
«Шануймо та оберігаймо свій національний стяг, прищеплюймо любов і повагу до нього дітям і онукам… Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах», - говорив у своєму виступі Володимир Павлович.


Право підняти Державний прапор було надано військовослужбовцям Миколі Ніколаєву, Володимиру Доносу та Олександру Гончарову.


Юнакам та дівчатам, яким виповнилося 16 років, урочисто вручено паспорти громадян України.
З патріотичними віршами і піснями перед присутніми виступили вихованці міських дитячих садочків «Берізка» і «Веснянка», дитячої музичної школи та працівники культури.