26 липня під головуванням Віктора Ороб’я та Анатолія Цимбала за участі голови районної ради Володимира Нікітенка, голови райдержадміністрації Олексія Матюшенка, його заступника Олександра Шаповала відбулися спільні засідання постійних комісій Гадяцької районної ради.

Депутати заслухали, обговорили та взяли до відому інформації про роботу районних організацій інвалідів, ветеранів війни та праці, ветеранів Афганістану, центру допомоги учасникам антитерористичних дій за 6 місяців 2017 року.

На пленарному засіданні чергової сесії депутати вирішили заслухати інформацію про роботу органів правопорядку та прокуратури за перше півріччя 2017 року.

Комісії заслухали та погодилися на черговій сесії прийняти ще одне Звернення до Народних депутатів України Іщейкіна К.Є., Богдана Р.Д., Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з приводу сприяння у виділенні коштів з державного бюджету для проведення капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Т-19-04 Білопілля-Терни-Липова Долина-Гадяч (в межах Гадяцького району).

Депутати рекомендували черговій сесії затвердити звіт про виконання районного бюджету за 6 місяців 2017 року, внести зміни до районних програм та бюджету на 2017 рік, розглянути майнові, земельні та ряд інших питань.

Загалом до проекту порядку денного пленарного засідання внесено майже півсотні рішень.