27 червня, напередодні Дня Конституції України, у кіноконцертному залі «Дружба» відбулися урочистості, присвячені державному святу. Із вітальним словом до присутніх звернулися голова районної ради Володимир Нікітенко та голова районної державної адміністрації Олексій Матюшенко.

У своєму виступі голова районної ради, зокрема, наголосив:  «21 рік тому , 28 червня 1996 року  на п′ятій сесії  Верховної Ради   прийнята Конституція незалежної України. За цей час Україна  пройшла безліч випробувань та змінилася, - насамперед, за останні три з половиною роки. Ми твердо стали на шлях свободи, демократії  і європейських реформ. Наразі ми, як ніколи доводимо світу своє прагнення жити у правовій державі.  Сподіватимемося, що наша віра і терпіння, мудрість і виваженість стануть передумовою якісно нового життя у конституційно розвиненій європейській Україні; і всі права та  свободи, задекларовані в Основному Законі нашого життя, будуть забезпечені державою. Адже закони приймаються для того, щоб вони працювали.»

        Районні керівники вручили паспорти молоді, яка досягла 16-річного віку. До речі, це ІD –картки, які виготовляються в Гадячі.

       Потому відбулася церемонія нагородження лауреатів щорічної літературно – мистецької  премії імені Олени Пчілки. Цього року визначено п′ять лауреатів, загальний розмір преміального фонду склав 55 тисяч гривень(50 тисяч з районного та 5 тисяч гривень з міського бюджетів).

        Свято  продовжилося концертом, підготовленим колективами районного  будинку культури.