18 лютого у селі Петрівка-Роменська Гадяцького району в останню дорогу провели Олександра Сергійовича Корнійка, який загинув від кулі снайпера у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України. Людей було сила-силенна: односельці, гадячани, однокласники, одногрупники, товариші, військові, побратими, викладачі, представники влади, організацій, духовенства…

Саша народився 20 серпня 1994 року в селі Петрівка-Роменська Гадяцького району Полтавської області. До 5-го класу навчався у Петрівсько-Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У 2004 з мамою переїхав до Гадяча, де продовжив навчання у Гадяцькій спеціалізованій школі-інтернаті імені Є.П. Кочергіна. Після 9 класів вступив до Державного навчального закладу «Гадяцьке вище професійне аграрне училище», яке закінчив, отримавши фах водія.

Молодий хлопець захоплювався бойовими видами спорту, мріяв про військову кар'єру, готувався до вступу на офіцерські курси до Одеської військової академії. Саша завжди допомагав батькам і друзям. Був веселим, життєрадісним, товариським, чемним, трудолюбивим, чесним, для рідних - справжньою  опорою.

У лютому 2015 року 20-річний юнак вступив на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України. Служив у військовій частині А-1126 (смт. Гвардійське, Новомосковського району, Дніпропетровської області). Солдат, кулеметник 3-го взводу 6-ї роти 2-го парашутно-десантного батальйону 25-ї окремої повітряно-десантної бригади. За 2 роки служби заслужив честь називатися кращим кулеметником свого батальйону.

 

Загинув 16 лютого в районі селища Зайцеве Донецької області внаслідок кулі снайпера, що потрапила йому у шию. Тіло військового додому везли бойові побратими. Під ранок суботи 18 лютого кілька десятків небайдужих зустрічали Олександра Корнійка у Гадячі. У рідній Петрівці-Роменській при в’їзді в село зустріти покійного зі свічками вийшли  більше сотні односельців. Прощання із молодим воїном відбулося по обіді. У нього залишились батьки та бабуся з дідусем.